ריסוס לבית

ריסוס לבית הינו הפתרון היעיל ביותר להרחקת מזיקים מהבית בין אם זה הדברת תיקנים או הדברת נמלים או למעשה כל מזיק אחר. הדברת מזיקים בבית באופן עצמאי על ידי תרסיסים ביתיים שונים אמנם יכולה להוות פתרון נקודתי לטווח הקצר אולם ברוב המקרים לא תחסל את הנגע עד תומו והמזיקים ימשיכו להוות מפגע אסתטי ותברואתי בביתכם. חברת סיטי הדברות מבצעת ריסוס לבית לכל סוגי המזיקים השונים בצורה יעילה ובטוחה עם חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה בצורה בטוחה ואחראית.

הזמינו ריסוס לבית כעת ותהנו מבית נקי ואסתטי לכל דיירי הבית.

ריסוס לבית

ריסוס לבית נגד תיקנים - הדברת תיקנים תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל לתוך סדקים וחריצים אשר סביר להניח שימצאו שם תיקנים או ביצי תיקנים בכל הפנלים של הבית, משקופים, אדני החלונות, מתחת לכיורים, צינורות ניקוז וכל המקומות הלחים האחרים בבית. חומרי ההדברה פועלים לאורך זמן ומקקים אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית כנגד תיקנים הם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית התיקנים.

ריסוס לבית נגד נמליםהדברת נמלים בבית תבוצע רק אחרי שאיתרנו את המקומות הפעילים שלהם בבית ואת דרכי החדירה שלהם אל תוך הבית. בהרבה מקרים קן הנמלים נמצא מחוץ לבית וכדי לבצע הדברה יעילה אנו צריכים לחסל את כל הקינים כולל אלו שמחוץ לבית ושממנו הנמלים מגיעות אל תוך הבית. הדברת נמלים בגינה תתבצע על ידי איתור כל הקינים וביצוע ריסוס מסיבי אל תוך אותם הקינים.

ריסוס לבית נגד פרעושים - הדברת פרעושים בבית תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הדירה ובמקומות המרבץ של חיות המחמד. חומרי ההדברה יפעלו לאורך זמן והפרעושים אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית נגד פרעושים הינם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית הפרעושים. הדברת פרעושים בגינה תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הגינה ובמיוחד במקומות המרבץ של חיות המחמד בגינה.

ריסוס לבית נגד קרציות - הדברת קרציות בבית תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הדירה ובמקומות המרבץ של חיות המחמד אולם בניגוד להדברות אחרות אנו צריכים לרסס גם על הקירות עד לגובה של מטר ויותר מכיוון שהקרציות נוטות לחפש מקומות גבוהים כדי שיוכלו לקפוץ בקלות על פונדקאי מזדמן. חומרי ההדברה יפעלו לאורך זמן והקרציות אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הימים הראשונים של שלב ריסוס לבית כנגד קרציות הינם קריטיים להצלחת התהליך ולכן רצוי שלא לשטוף את הרצפה מספר ימים כדי שהחומר יהיה נגיש ויפגע ברוב אוכלוסיית הקרציות. הדברת קרציות בגינה תבוצע על ידי ריסוס החומר הפעיל בכל שטח הגינה ובמיוחד במקומות המרבץ של חיות המחמד בגינה.

ריסוס לבית נגד טרמיטים - הדברת טרמיטים בבית תבוצע בדרך כלל על ידי קידוח בהיקף הבית כל 40-60 ס"מ וריסוס החומר הפעיל אל תוך האדמה עד לנגירה מלאה. חומרי ההדברה יפעלו לאורך זמן והטרמיטים אשר ייתקלו בחומר הזה פשוט יחוסלו. הדברת טרמיטים איננה ככל הדברה אחרת אלא דורשת מיומנות רבה בביצועה.

ריסוס לבית

נואשים לפתרון? מחפשים ריסוס לבית? התשובה נמצאת בהישג יד ובלחיצה אחת קטנה - חברת סיטי הדברות מבצעת ריסוס לבית בצורה אפקטיבית ויעילה. התמחות מיוחדת בהדברת בתים ועסקים בכל אזור המרכז והסביבה. אנו מכירים היטב את האויבים מולם אנו מתמודדים ויודעים באלו כלים לחסל את המפגעים. החרקים עוברית אצלנו הדברה מקצועית וממוקדת כך שאפשר להתפטר מהם אחת ולתמיד ולזכות לתנאי חיים טובים באמת. אנו מבטיחים אחריות מלאה על תוצאות העבודה שלנו.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות