מדביר בפתח תקווה :: הדברה בפתח תקווה

חברת הדברה בפתח תקווה והמרכז המספקת שירותי הדברה ולכידה לכל סוגי המזיקים הקיימים תוך שימת דגש על בטיחות הדיירים ובטיחותם של כל חיות המחמד בבית. אנו מבצעים התאמה מדויקת של שיטות ההדברה לסוגי המזיקים השונים עם התחשבות בתנאי ומגבלות איזור הפעולה. הדברת מזיקים על ידי חברת הדברה מקצועית הינה תנאי חשוב להצלחתו של תהליך ההדברה כולו תוך כדי שמירה על כללי הבטיחות לכל דיירי הבית. החברה מספקת שירותים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בפתח תקווה וכל איזור המרכז וכמובן שלכל ביצוע הדברה תסופק תעודת אחריות מלאה בכתב. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הדברה בטוחים אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.
מגוון סוגי המזיקים הינו גדול וביכולתנו לתת מענה ופתרון לכל סוג של מזיק במהירות וביעילות. ישנן כמה שיטות להדברת מזיקים ואנו נסביר לכם ונתייעץ עימכם לפני כל ביצוע הדברה או לכידה. בנוסף, לפני כל הדברה אנו נסביר לכם באילו חומרים אנו נשתמש, כיצד להכין את הבית להדברה, מתי אתם רשאים לחזור לביתכם לאחר סיום תהליך ההדברה וכיצד לבצע ניקיון ראשוני לאחר מכן.

ארצנו נחשבת כמדינה חמה וכתוצאה מכך אנו סובלים מריבוי מזיקים המתחילים להטריד אותנו עם בוא האביב ולאורך כל תקופת הקיץ. בדרך כלל כמות המזיקים יורדת בסתיו ונעלמת משמעותית בחורף מלבד מקרים בודדים של התפרצות נקודתית מסיבה כזו או אחרת.

סוגי המזיקים הינו רב אולם אנו יודעים להתמודד מולן ולתת מענה ופתרון לכל סוג של מזיק או בעיה כגון: הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת טרמיטים, הדברת פרעושים, הדברת קרציות, ועוד...

סוגי המכרסמים המטרידים אותנו הינו קטן יחסית ועם כולם אנו מתמודדים בהצלחה מרובה וללא שום בעיות מיוחדות. השרותים אותם אנו מבצעים הם: לכידת מכרסמים, (לוכד עכברים, לוכד חולדות), הדברת מכרסמים, הדברת חפרפרות ועוד...

ברשותנו נמצאים כל סוגי המלכודות ומיטב האמצעים והידע ללכידת המכרסמים כולל מלכודות הומאניות שאינן פוגעות בהן כלל ולאחר הלכידה ניתן לשחרר אותם באזור רחוק ממגורים ללא שום פגי

הדברה מקצועית ובטוחה

הדברה בתל אביב

מספיק לבצע חיפוש אחד באינטרנט כדי להבין עד כמה עלתה רמת המודעות שלנו בארץ בשנים האחרונות לבריאותנו אנו ובריאות ילדנו כמו גם חיות המחמד שלנו. אם בעבר היינו מזמינים מדביר בפתח תקווה וסומכים על המדביר שישמור ויגן עלינו אזי כעת אנו חוקרים היטב באיזה חומרים משתמשים, מהי רמת הרעילות שלהם ועד כמה זה מסוכן לנו, לילדינו ולשאר דיירי הבית. בעבר, חומרי ההדברה הביתיים היו רעילים הרבה יותר מאשר היום והפגיעה שלהם היתה נמשכת לאורך זמן ארוך מאוד לאחר שהמדביר עזב כבר את הבית. חומרי הדברה כגון זרחן אורגני נאסרו לשימוש כבר בשנת 2008 מכיוון שרמת הרעילות שלהם היתה כה גבוהה עד ששאיפה אחת מרוכזת מהם היתה עשויה להביא לפגיעה מיידית ומשמעותית במערכת העצבים. חומרי ההדברה הנפוצים כיום בקרב חברות ההדברה מבוססים על משפחת הפירתרואידים שהם סינתוז כימי הדומה בתכונותיו לפירתרום המופק מצמח החרצית . אמנם זהו חומר כימי בסופו של דבר אולם רעילותו והסכנה שלו לאדם ולסביבה נמוכה באופן משמעותי. ההתמחות של חברת סיטי הדברות היא הדברה ירוקה ובטוחה של כל סוגי המזיקים השונים הגורמים למטרד ופוגעים באיכות החיים שלנו. החברה מספקת שירותים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בכל איזור המרכז וגם שולחים מדביר בפתח תקווה וכמובן שלכל הדברה אנו נספק תעודת אחריות מלאה בכתב.  אנו מקפידים להשתמש בחומרי הדברה בטוחים לחלוטין אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

הרעיון מאחורי המושג "הדברה ירוקה" הוא פגיעה מינימלית בכל מה שאנו לא מעונינים להדביר. כלומר, אם לדוגמא אנו רוצים להדביר את הנמלים בבית אז חומר ההדברה אמור לפגוע או להרחיק את הנמלים בלבד ללא פגיעה ביצורים אחרים וגם לא בסביבת המחייה שלנו כגון מי התהום וכ"ו. שיטת הדברה ירוקה הינה שימוש במוצרים טבעיים/אורגנים  המבוססים על צמחים שכחלק מתכונותיהם הטבעיות הן מרחיקות מזיקים מסוגים שונים ובעלי רמת רעילות פחותה בצורה משמעותית מהחומרים שהשתמשו בהם בעבר ולכן הדברה ירוקה הינה ידידותית גם לנו וגם לסביבבתנו הקרובה. יתרונות חומרי ההדברה הירוקים שהם אינם מסכנים בני אדם ובעלי חיים אחרים. בנוסף, בשיטה זו חומרי ההדברה אינם שאירתיים אלא מתפרקים במהירות יחסית ולכן הם אינם מזהמים את הסביבה הקרובה אלינו כגון מאגרי מי התהום שלנו. הדברה ירוקה אינה מלווה בריחות רעים ובטוחה במיוחד לשימוש בקרב אוכלוסיות בעלות רגישויות בריאותיות כגון תינוקות, קשישים, נשים בהריון, גני ילדים, מוסדות חינוך חנויות מזון וכ"ו.

הדברה ירוקה
הדברה בתל אביב

דגש מיוחד נוסף בשיטת ההדברה הירוקה היא חיות המחמד שלנו אשר רגישות במיוחד להדברה סטנדרטית. אם בעבר היה צריך לפנות את חיות המחמד לאחר ביצוע הדברה למספר רב של שעות ואף ימים כיום זמן הפינוי קטן בצורה משמעותית לעיתים אפילו לשעה או שעתיים בלבד. אם יש לכם חיית מחמד בבית אנא הזמינו מדביר בפתח תקווה שיבצע הדברה ירוקה ובטוחה לחלוטין לכל דיירי הבית וגם לחיית המחמד.
לסיכום, הדברה ירוקה שומרת על הסביבה ומבטיחה קטל של המזיקים תוך שמירה על בריאותנו וסביבתנו ומתן איכות חיים בריאה יותר לנו, לילדינו וגם לחיות המחמד שלנו. הזמינו מדביר בפתח תקווה ותהיו בטוחים שהעבודה תתבצע ביעילות ובמהירות וכמובן שללא שום סכנה לכל דיירי הבית.

דוגמאות להדברה בטוחה וידידותית לסביבה:
הדברת תיקנים (ג'וקים) באמצעות ג'ל.
הדברת נמלים באמצעות ג'ל.
הדברת מכרסמים באמצעות מלכודות דבק.
הרחקת מזיקים באמצעות מכשירי אולטראסוניק.
הדברת זבובים באמצעות מלכודות ייעודיות.
הרחקת יונים באמצעות דוקרנים ורשתות.
הדברת מעופפים באמצעות חרקנים חשמליים.
הדברת עכברים או חולדות באמצעות מלכודות קפיץ.
לכידת עכברים או חולדות באמצעות תיבת רשת עם קפיץ.

הדברת בתי מלון

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת חולדים בפתח תקווה

הדברת חפרפרות בפתח תקווה

הרחקת יונים בפתח תקווה

לוכד עכברים בפתח תקווה

לוכד חולדות בפתח תקווה

לכידת מכרסמים בפתח תקווה

הדברת תיקנים בפתח תקווה

הדברת נמלים בפתח תקווה

הדברת קרציות בפתח תקווה

הדברת פרעושים בפתח תקווה

הדברת טרמיטים בפתח תקווה

הדברת מכרסמים בפתח תקווה

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות