הרחקת חפרפרות

הרחקת חפרפרות

חפרפרות (חולדים) מתקשרים בניהם באמצעות קולות ונקישות והם עושים זאת באמצעות הקשת ראשם על דפנות המחילה. הקשות אלו נועדו להעברת מסרים שונים לבני מינם השוכנים בקרבתם כגון הכרזה על הימצאותם במקום וזאת כדי להבריח חפרפרות (חולדים) אחרים מהאזור הטריטוריאלי שלהם ואילו בתקופת החיזור המסרים הם יותר למציאת בן/בת זוג לצורכי רבייה.

 

את התכונה הזו אנו יכולים לנצל היטב על מנת להבריח אותם מהמקום וזאת על ידי יצירת קולות ונקישות שמהווים עבורם גורם מטריד מאוד ובלתי נסבל עד כדי כך שהם יעזבו את האזור. בחנויות השונות ניתן לרכוש מכשיר סולארי שאינו מצריך חיבור לחשמל או סוללות המייצר כל כמה זמן רעידות חזקות בקרקע. את המכשיר יש לנעוץ בקרקע והוא יעיל למספר מטרים די קטן ולכן בהרבה מקרים יש צורך ביותר מיחידה אחת כדי להגן על גינה גדולה.

הרחקת חפרפרות בעצמך

הרחקת חפרפרות בעצמך יכולה להיעשות במספר דרכים פשוטות:

 

 ניתן לתקוע באדמה בקבוקי זכוכית כך שרק הפתח יהיה גלוי מעל הקרקע. הרוח מייצרת בבקבוק שריקות שמועברות לקרקע ומבריחות את החפרפרת.

 

כדי לייצר נקישות אפשר לתקוע כמה מוט פלדה באדמה ליד פתח המחילה של החפרפרת ולהניח עליה קופסת פח של שימורים. הרוח תנענע את הפחית ותגרום לנקישות על המוט מה שיעביר את הנקישות האלו עמוק לתוך האדמה.

 

 

בחנויות ניתן למצוא חומר שדוחה חפרפרות כגון קוביות ג'ל ייעודיות. את קוביית הג'ל הזו יש להכניס עמוק בכל פתח של מחילה לאחר חשיפתה.

 

הרחקת חפרפרות יכולה להיעשות גם על ידי שפיכת אקונומיה בכל תלולית שמתגלה אצלכם בגינה. רצוי לחשוף את פתח הכניסה ולשפוך את האקונומיקה ממש בתוך המחילה.

 

 

הרחקת חפרפרות באמצעות צמחים שונים כגון ריחן או משפחת הלימוניים וגם על ידי עץ הקיקיון. ניתן גם לשפוך שמן קיקיון בפתחי המחילות לאחר חשיפתם.

 

הרחקת חפרפרות על ידי צינור מים. בשיטה זו אנו מחדירים צינור מים לתוך אחת המחילות, מהדקים מסביב ומציפים אותה במים. לרוב, החפרפרת תברח מהמחילה שלה.

 

לסיום: את החפרפרות (חולדים) אתם יכולים לנסות להרחיק בעצמכם כפי שתואר כאן למעלה אולם אם אתם לא רוצים "ללכלך" את הידיים - אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנו נפתור את הבעיה הזו בקלות ובמהירות. אנו מבצעים הדברת חפרפרות בצורה יעילה ובטוחה לדיירי הבית ולחיות המחמד. אנו כאן לשרותכם עם ניסיון אדיר ומחיר מעולה. התקשרו וקבלו הצעת מחיר מהטובים ביותר.

 

 

 

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות