הדברת נמלים בגינה

אם הגעתם לעמוד זה אזי סביר להניח שנתקלתם בגינה שלכם בנמלים וכנראה מסוג הנמלה הבנאית. זוהי נמלה בצבע שחור אשר שוהה במחילות מתחת לאדמה, אוכלת מכל הבא ליד וחיה בקן עם נמלים נוספות כאשר בראש הקן ניצבת לה המלכה. חשוב לדעת כי כל הנמלים הנן עקרות ורק המלכה היא זו שמטילה ביצים ולכן כשהמלכה מתה כל הנמלים נוטשות את הקן - ואז הקן מחוסל. הנמלים פעילות בעיקר (אך לא רק) בתקופת האביב והקיץ. זוהי העונה שבה יוצאות הנמלים מהקן כדי לתור אחרי אוכל ולאגור אותו לתקופת החורף אולם בפועל, ניתן להיתקל בנמלים בגינה בכל עונות השנה. הנמלים בדרך כלל אינן מהוות לנו מטרד חוץ מאשר מטרד אסתטי אולם לאחרונה אנו עדים לזן חדש בארצנו הקטנה והוא נמלת האש הקטנה, נמלה זו באורך של כ 2מ"מ הופיעה אצלנו בשנים האחרונות והיא עוקצת ומכאיבה מאוד. סימני העקיצה נראים כמו כוויה ובדרך כלל יש כמות גדולה של עקיצות.

הדברת נמלים בגינה

הדברת נמלים בגינה 

כיצד מבצעים הדברת נמלים בגינה? בכל הקשור להדברת נמלים בגינה, יעקוב המדביר בתחילה אחר השיירות של הנמלים וזאת על מנת לאתר את הקנים ולקטול את המלכה הנמצאת בכל קן. רק בצורה כזו יחוסל הקן כולו והנמלים ייעלמו מן החצר שלכם. השיטה האופטימלית לכך הינה משולבת וראשיתה בריסוס חומר מיוחד בקרב הנמלים המטיילות והנראות לעין בגינה עצמה.
במקביל לפגיעה בנמלים אלו, חומר ההדברה יידבק לגופן וכך הוא יגיע אל תוך הקן וידביק גם נמלים אחרות אשר יש להן גישה למלכה. בנוסף, בגינה יפוזר גם חומר הדברה מגורען נגד נמלים אשר לא הצלחנו לאתר את הקן שלהם אם זה מפני שפיספסנו אותו או אם זה בגלל שהקן נמצא במקום רחוק מהגינה שלכם.
בנוסף לכל אלו, לעיתים ישנו הצורך לבצע הדברת נמלים בגינה באמצעות ג'ל מיוחד שאותו יש להזריק ליד הפתחים של קיני הנמלים ומקומות הקינון במטרה שהנמלים יאכלו מן הג'ל הרעיל ויאספו אותו אל תוך הקן. בצורה זו המלכה תחוסל וכך גם המושבה כולה.
להשלמת פעולת הדברת נמלים לטווח ארוך, יש לאטום מקומות מסתור עבור הנמלים כדי למנוע מהן את התנאים הנוחים להמשך המטרד.

הדברת נמלים בגינה – מחיר

בעת ביצוע הדברת נמלים בגינה ישנם כמה קריטריונים הקובעים את המחיר כגון: גודל הגינה וכמות החומר הנדרש, שיטת ההדברה, האפשרות של טיפול נוסף במסגרת האחריות ועוד. כמובן שבנוסף לשיקול המחיר אנו ממליצים בחום לבחון את מקצועיות החברה ולוודא שאנשי המקצוע המבצעים את ההדברה הינם אמינים, עם נסיון וכמובן שיהיו מדבירים מוסמכים עם רשיון.
אם נמלים הופיעו בחצר ביתך או בסביבת ביתך הקרובה - זה הזמן לקרוא למומחים שלנו, ונשמח לספק לך שירות הדברת נמלים בחצר שיוכלו למנוע מן הנמלים להמשיך ולהתרבות בחצר ולחדור בסופו של דבר גם אל הבית.
כשמדובר בהדברת נמלים בגינה – כל עיכוב עשוי להוביל להחמרת הבעיה. לכן, צרו עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לשירותכם ולהחזיר אתכם לשגרה במהרה!

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות