הדברת נמלים בבית

מה לעשות אם גיליתם במטבח שיירה ארוכה של נמלים? האם גם אצלכם הבית מתחיל להתמלא באורחים לא רצויים? ובכן, אתם לא לבד ודעו לכם שבזמן שהן מטיילות להן בין הכלים ובכל מקום אחר בבית אזי בהמשך הן עלולות להתרבות הרבה יותר והבעיה עלולה להחריף. מדוע עדיף להזמין חברת הדברה לנמלים בבית ולא להתמודד איתם בעצמכם? מהי הכוונה באמרנו הדברת נמלים בבית וכיצד לבחור נכון חברת הדברה מקצועית?

הדברת נמלים בבית

נמלים עשויות להוות מטרד רציני וזאת מכיוון שהן בין המזיקים הנפוצים ביותר בבתים ובכל מבנה שבו הן יכולות למצוא מקורות מזון ומים. בישראל כנראה ישנם קרוב לארבע מאות סוגים שונים של נמלים ורובם הגדול אינו מזיק כלל. הנמלים נוהגות לחיות במושבות גדולות כ"חברה" סגורה שבתוכה יש היררכיה של מלכה ופועלות כאשר תפקידה של המלכה הוא להטיל ביצים ולהגדיל את המושבה ואילו תפקידן של הפועלות הוא ללקט מזון אל תוך הקן. הנמלים בדרך כלל אינן מהוות לנו מטרד חוץ מאשר מטרד אסתטי אולם לאחרונה אנו עדים לזן חדש בארצנו הקטנה והוא נמלת האש הקטנה, נמלה זו באורך של כ 2מ"מ הופיעה אצלנו בשנים האחרונות והיא עוקצת ומכאיבה מאוד. סימני העקיצה נראים כמו כוויה ובדרך כלל יש כמות גדולה של עקיצות.
בכל מושבת נמלים המלכה ורק היא מטילה ביצים ואילו יתר הנמלים מטפלות בה ומספקות לה מזון. לרוב חיה בקן הנמלים רק מלכה אחת - ומן הביצים שמטילה המלכה מתפתחות רימות, כאשר את הרימות מאכילה המלכה ומאוחר יותר מטפלות בהן הפועלות. הרימות מתגלמות לגולם, שממנו בוקעת הנמלה הפועלת וכך מתרבות הנמלים בקן ולפני שאתם יודעים זאת – הן יימצאו בכל מקום וימשיכו  להתרבות בקינים נוספים שהקימו בסביבתכם. לאיתור קינים אלו והשמדתם בדרך כלל תזמינו חברה מקצועית המבצעת הדברת נמלים בבית.

הדברת נמלים בבית זוהי משימה המחייבת ידע מקצועי וניסיון, בכדי למגר את הבעיה חשוב לפעול בהקדם כאשר השלב הראשון והקריטי ביותר בכל הנוגע להדברת נמלים בבית הוא: מציאת הקינים וזיהוי וודאי של סוג הנמלים. במידה ומדובר בקן יחיד, חובה לחסל את המלכה המטילה בתוך הקן משום שרק כך - תיפתר הבעיה והנמלים ייעלמו לחלוטין. אך אם מדובר במספר קינים אזי הטיפול יכול להפוך למורכב יותר.
כיצד נבחר חברת הדברה מקצועית?
כשמבצעים הדברת נמלים באופן מקצועי, בטיחות הדיירים כולל בטיחותם של הילדים וכל חיות-המחמד הינה בראש סדר העדיפויות. לכן חשוב להקפיד שחברת ההדברה תהייה חברה מוכרת ובעלת ניסיון שיכולה להתאים את שיטת ההדברה בבית לסוג הנמלים ולתנאי הסביבה בעת ביצוע ההדברה. כמו כן, חשוב לוודא כי החברה הנה בעלת הרישיונות המתאימים מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

הדברת נמלים בבית - מחיר

המחיר עבור הדברת נמלים בבית נקבע על פי גורמים כלליים כגון: גודל הבית ומספר החדרים בו, סוג החומרים שבו מבצעים את ההדברה, האם הבית צמוד קרקע או לא, משך האחריות שתינתן לכם, האפשרות של טיפול נוסף במסגרת האחריות ועוד. בביצוע הזמנה של הדברת נמלים בבית הבחירה שלכם בחברה נכונה, אמינה, מקצועית ועם כל האישורים הנדרשים תאפשר לכם לקבל את השירות המתאים ביותר והטוב ביותר עבורכם.
המומחים שלנו ישמחו לספק לכם פרטים נוספים על הדברת נמלים בבית במחיר משתלם במיוחד - צרו קשר כעת והיפטרו מן המטרד!

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות