הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים או יותר נכון קרדיות נעשית כאשר אותם כינים הגיעו אלינו דרך מקום מושבם של היונים אשר מצאו להן מקום מסתור קרוב מאוד אלנו.  אם אתם גרים בבית שיש בו מסתור כביסה או גגון עליו מתאספות יונים על בסיס קבוע, או שיש יונים בקרבת החלון באחד החדרים אזי יש סיכוי גבוה שכיני היונים עשויות להימצא בדירתכם. כינים אלו נמצאות בכל מקום בו יש גוזלים או יונים נגועות, ובדרך כלל אין יונה שהיא לא נגועה... עיקר הנגע נגרם כאשר גוזלים של יונים עפו מהקן ואז אותם כיני יונים מחפשים אחר פונדקאי חלופי ונכנסים אל תוך הדירה שלנו. הסימן העיקרי להימצאותם של כיני יונים אצלנו הוא גירודים חזקים בכל הגוף וחדי העין שבנינו יוכלו גם לראותם אפילו שאורכם הוא פחות ממילימטר.

הפתרון, אם כן, לבעיה הוא הדברת כיני יונים, וחשוב מאד לדאוג לכך כבר בזיהוי הראשוני לבעיה זו או כבר בעת שהבחנתם ביונים בקרבת ביתכם. אל תחכו ליום בו תתגרדו ותמצאו שהכינים כבר כאן, כי אם יש יונים בסביבה, יש גם כיני יונים בסביבה ועליכם להיערך לכך בהתאם. אנו סבורים כי מוטב לבצע הדברת כיני יונים באופן מיידי על כל משמעויותיה, כולל יציאה זמנית מן הבית וכדומה, מאשר לדאוג לשאלה האם הבית כבר נגוע קשות. הדברת כיני יונים שיוצאת לפועל כשהתופעה בראשיתה, מונעת כל סיכוי להיתקלות שלכם ביצורים הקטנים אך המסוכנים והמזיקים לבריאות.
שירות הדברת כיני יונים מתבצע על ידי מדבירים מוסמכים מטעם המשרד להגנת הסביבה והם היחידים המוסמכים לבצעו. פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!

הדברת כיני יונים

הרחקת יונים בגובה

הדברת כיני יונים מחייבת בהרבה מקרים להוסיף אמצעים שונים של הרחקת יונים בגובה כגון דוקרנים או רשתות לסגירת מרחבים כגון מסתורי כביסה, פירים, גגות, חללים וכדומה. הרחקת יונים היא חשובה מאוד עבורנו מכיוון שהיונים מעבירות אלנו מחלות נוספות כגון דררת, פאראטיפוס, דלקת ויבריונית, דלקת מח נגיפית ועוד.

סיטי הדברות מרחיקה יונים במקצועיות בעזרת ציוד מתקדם ואיכותי הכולל גם התקנת רשתות בגובה באמצעות סנפלינג. אל תהססו, אם אתם זקוקים להרחקת יונים בגובה - פנו אלנו ונשמח לעזור.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות