הדברת חולדות

הדברת חולדות

החולדות נכנסות אלינו לבית או לעסק מכמה סיבות כגון: חיפוש אחר מזון עבורם או עבור הצאצאים שלהם וגם בחיפוש אחר מקום נעים וחמים יותר מאשר המקום בו הן היו לפני כן. ברוב המקרים אנו נראה התפרצות של חולדות מיד לאחר הגשמים הראשונים בחורף וזאת מכיוון שהמחילות שלהן הוצפו במים וכעת הן מחפשות מקום מוגן יותר עבורם.

חולדות גורמות לרוב נזק סביבתי רב כאשר הן מכרסמות כל דבר הנקרה בדרכן בדרך למציאת מזון או מחסה, בהרבה מקרים אנו נגלה חוטי חשמל או חוטי תקשורת אכולים ומנותקים ובכך הן מסבות נזק גדול לעסקים אשר מושבתים לכמה שעות או ימים עד לתיקון הנזקים האלו. תיקון נזקים אלו יכולים להגיע לסכומי כסף ניכרים מכיוון שלוקח זמן עד לגילוי הבעיה ופרק הזמן שלוקח לתקנה מה גם שהנזק בוצע במקום שהגישה אליו קשה במיוחד.

ישנם מספר שיטות לביצוע הדברת חולדות יעילה אולם מכיוון שמדובר בבעל חיים פיקח וחכם מאוד ההדברה תבוצע ברוב המקרים באמצעות רעלים אנטיקואגלנטים מושהים וזאת כדי שאותן חולדות אשר יאכלו מהרעלים לא ימותו מייד וכך יתר החולדות לא יקשרו את סיבת המוות לאותם הרעלים שפוזרו בשטח.

החיסרון העיקרי בביצוע הדברת חולדות באמצעות רעלים הוא, שהן יכולות למות במקומות שהגישה אליהן היא קשה מאוד עד בלתי אפשרית ואז יווצר ריח בלתי נסבל באותו המקות ומסביב. לכן, הדברת חולדות צריכה להתבצע בחוכמה וזאת כדי שלא נצטרך לשבור קירות כדי להגיע אל הפגר.

הדברת חולדות צריכה להתבצע בדרך כלל עם שילוב של רעלים מסביב למבנה, ובתוספת של מלכודות בתוך המבנה עצמו, וזאת כדי להעלות את הסיכוי שהחולדות אשר נכנסו אל תוך המבנה ייתפסו במלכודות ולא ייקטלו מהרעלים שפוזרו, וכך לא יווצרו ריחות רעים בתוך המבנה.

נואשים לפתרון? מחפשים הדברת חולדות?...

התשובה נמצאת בהישג יד ובלחיצה אחת קטנה - חברת סיטי הדברות מבצעת הדברת חולדות אפקטיבית ויעילה בכל איזור המרכז והסביבה. אנו מכירים היטב את האויב מולו אנו מתמודדים ויודעים באלו כלים לחסל את המפגע.

החולדות עוברות אצלנו הדברה מקצועית וממוקדת כך שאפשר להתפטר מהם אחת ולתמיד ולזכות לתנאי חיים טובים באמת. אנו מבטיחים אחריות מלאה על תוצאות העבודה שלנו.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות