הדברה ירוקה

מספיק לבצע חיפוש אחד באינטרנט כדי להבין עד כמה עלתה רמת המודעות שלנו בארץ בשנים האחרונות לבריאותנו ובריאות ילדנו כמו גם חיות המחמד שלנו. אם בעבר היינו מזמינים חברת הדברה  וסומכים על המדביר שישמור ויגן עלינו אזי כעת אנו חוקרים היטב באיזה חומרים משתמשים, מהי רמת הרעילות שלהם ועד כמה זה מסוכן לנו, לילדינו ולשאר דיירי הבית. בעבר, חומרי ההדברה הביתיים היו רעילים ומסוכנים הרבה יותר  מאשר כיום והפגיעה שלהם היתה ממשיכה עוד זמן ארוך מאוד לאחר שהמדביר עזב את הבית. חומרי הדברה כגון זרחן אורגני נאסרו לשימוש כבר בשנת 2008 מכיוון שרמת הרעילות שלו היתה כה גבוהה עד ששאיפה אחת מרוכזת ממנו היתה עשויה להביא לפגיעה מיידית ומשמעותית במערכת העצבים. בנוסף, זרחנים אורגניים היו  גם מאוד שאירתיים ודיירי הבית היו חשופים לפגיעתם הרבה לפרק זמן ארוך.

חומרי ההדברה הנפוצים כיום בקרב חברות ההדברה מבוססים על משפחת הפירתרואידים שהם סינתוז כימי הדומה בתכונותיו לפירתרום המופק מצמח החרצית . אמנם זהו חומר כימי בסופו של דבר אולם רעילותו והסכנה שלו לאדם ולסביבה נמוכה באופן משמעותי מחומרי ההדברה האחרים. ההתמחות של חברת סיטי הדברות היא הדברה ירוקה ובטוחה של כל סוגי המזיקים השונים הגורמים למטרד ופוגעים באיכות החיים שלנו. החברה מספקת שירותים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי בכל איזור המרכז וכמובן שלכל הדברה אנו נספק תעודת אחריות מלאה בכתב.  אנו מקפידים להשתמש בחומרי הדברה בטוחים אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה? הרעיון מאחורי המושג "הדברה ירוקה" הוא פגיעה מינימלית בכל מה שאנו לא מעונינים להדביר. כלומר, אם לדוגמא אנו רוצים להדביר את הנמלים בבית אז חומר ההדברה אמור לפגוע או להרחיק את הנמלים בלבד ללא פגיעה ביצורים אחרים וגם לא בסביבת המחייה שלנו. שיטת הדברה ירוקה הינה שימוש במוצרים בעלי רמת רעילות פחותה בצורה משמעותית מהחומרים הכימיים שהשתמשו בהם בעבר ולכן הדברה ירוקה הינה ידידותית גם לנו וגם לסביבתנו הקרובה. יתרונות חומרי ההדברה הירוקים שהם אינם מסכנים בני אדם ובעלי חיים אחרים. בנוסף, בשיטה זו חומרי ההדברה אינם שאירתיים אלא מתפרקים במהירות יחסית ולכן הם אינם מזהמים את הסביבה הקרובה אלינו כגון מאגרי מי התהום שלנו. הדברה ירוקה אינה מלווה בריחות רעים ובטוחה במיוחד לשימוש בקרב אוכלוסיות בעלות רגישויות בריאותיות כגון תינוקות, קשישים, נשים בהריון, גני ילדים, מוסדות חינוך חנויות מזון וכ"ו.

דגש מיוחד נוסף בשיטת ההדברה הירוקה היא חיות המחמד שלנו אשר רגישות במיוחד להדברה סטנדרטית. אם בעבר היה צריך לפנות את חיות המחמד לאחר ביצוע הדברה למספר רב של שעות ואף ימים כיום זמן הפינוי קטן בצורה משמעותית לעיתים אפילו לשעה אחת בלבד אז אם יש לכם חיית מחמד בבית, אנא הזמינו הדברה ירוקה ובטוחה לחלוטין לכל דיירי הבית וגם לחיית המחמד.

הדברה ירוקה

דוגמאות להדברה ירוקה: 

הדברה ירוקה באמצעות ג'לים עבור תיקנים (ג'וקים) ונמלים.
הדברה ירוקה באמצעות מלכודות דבק עבור מכרסמים.
הדברה ירוקה באמצעות מכשירי אולטראסוניק להרחקת מזיקים.
הדברה ירוקה באמצעות מלכודות ייעודיות לזבובים.
הדברה ירוקה באמצעות דוקרנים ורשתות להרחקת יונים.
הדברה ירוקה באמצעות חרקנים חשמליים כנגד מעופפים.
הדברה ירוקה באמצעות מלכודות קפיץ למכרסמים.

לסיכום, מטרתה של הדברה ירוקה היא קטל או הרחקה של המזיק הספציפי בו אנו מעוניינים לפגוע וזאת תוך שמירה על בריאותנו וסביבתנו ומתן איכות חיים בריאה יותר לנו, לילדינו וגם לחיות המחמד שלנו.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות