הדברת צרעות

נתקלתם בקן צרעות בחצר הבית – מדוע מומלץ להזמין חברת הדברה ולא להתמודד איתם בעצמכם? מה כוללת הדברת צרעות ואיך היא מתבצעת? ואיך בוחרים חברת הדברה מקצועית?

הדברת צרעות

הצרעות הן האם הקדמונית של הדבורים והנמלים והן חרקים מסדרת הדבוראים. בארצנו הקטנטונת ישנם כמה סוגים של צרעות ושלושת המינים הנפוצים ביותר של צרעות והן:
• צרעה גרמנית
• צרעה מזרחית (דבור)
• צרעת הפלך (פלכית)

בשונה מדבורה, אשר אינה מסוגלת להמשיך במסלול חייה לאחר שהיא עוקצת (ולכן יכולה לעקוץ רק פעם אחת), הרי שצרעה יכולה לעקוץ כמה וכמה פעמים והארס שלה חזק יותר מארס של דבורה, מה שמהווה סכנת חיים של ממש עבור אנשים שהנם אלרגים לרעל מסוג זה. על פי רוב, צרעות אינן תוקפות בני אדם "סתם כך" – אלא שהן מתגלות כתוקפניות כאשר הן מרגישות את הצורך להגן על הקן שלהן. היות ולעיתים הן מקימות קנים אלו בקרבת בני אדם, כמו בתוך גזעי עצים או אף במקומות חלולים ברחבי הגינה, יכול מאוד להיות שיהיה קן בקרבתכם ולא תהיו מודעים לכך, עד שתעקצו. לכן במידה וזיהיתם קן צרעות, זה הזמן להזמין שירות של הדברת צרעות מחברה מקצועית, שתדע להתמודד עם המפגע.
אל תעשו זאת בעצמכם!

הדברת צרעות - צרעה מזרחית

הדברת צרעות

הדברת צרעות הנה תחום מקצועי, המצריך ידע וניסיון מקצועי. מיותר לציין כי ללא הידע הדרוש, התמודדות עם קן צרעות עלולה להיות מסוכנת ולחשוף אתכם לעקיצות מרובות, כאשר קחו בחשבון שמלבד היותן מסוכנות, עקיצות של צרעות הרבה יותר כואבות מעקיצה של דבורה. לחברה המתמחה בהדברת צרעות תהיה שיטת עבודה יעילה להתמודדות עם הנושא, מה גם שלרשותה עומד כל הציוד הנדרש להדברה והיא תוכל לספק עבורכם מענה יעיל, מהיר ומקצועי.
כיצד מתבצעת הדברת צרעות בפועל?
היות וצרעות פחות פעילות בשעות הלילה, לרוב הדברת צרעות תתבצע בשעות הנ"ל - כך העבודה תוכל להיעשות במקצועיות וביעילות, תוך מזעור הסכנה למינימום האפשרי. בשלבים אלו, היכרות עם עולם הצרעות ונקודות התורפה שלהן הוא הכרחי ולכן, חברה אשר עוסקת כבר שנים רבות בתחום תדע כיצד לשלב בהדברה ידע מקצועי. כאשר אנו משתמשים בביטוי קן צרעות, אנו עושים זאת כדי לתאר מקום שבו מתקיימת פעילות שלילית ואכן כל קן צרעות טומן בחובו סכנה, אם לא יודעים כיצד להתמודד אתו נכון. במהלך הדברת צרעות, המדבירים משתמשים בביגוד מגן כדי להתקרב לקן בביטחה, ורק לאחר מכן, מרססים חומר מתאים אל תוך הקן על מנת להשמיד את הצרעות.
ומה אם לא יודעים את מיקומו של קן הצרעות?
ישנם מקרים בהם אנו יודעים שיש קן צרעות באזור אך לא יודעים את מיקומו המדויק. במקרים כמו אלו, הדברת צרעות תתבצע על ידי פיזור פיתיונות של מזון בשרי כדי להרגילם לפיתיון ורק לאחר מכן מוסיפים חומר הדברה או רעל כדי לקטול אותן ואת הקן כולו. הצרעות נושאות את הרעל אל הקן וכאשר המלכה ושאר הצרעות ניזונות, הרעל חודר אל גופן והן מתות. בכן אופן, לאחר הדברת צרעות יש לאטום את הקן לחלוטין, כמו גם את האזור שבו הוא נבנה, על מנת למנוע את התפתחותו של נחיל צרעות נוסף באותה הנקודה.

כיצד בוחרים חברת הדברה עבור הדברת צרעות?
בעת הדברה בכלל - וגם הדברת צרעות בפרט - יש לשים דגש רב על בטיחות הדיירים, קל וחומר על בטיחותם של כל חיות המחמד אשר מתגוררות בבית ויותר מכל – על הקטנטנים המסתובבים במתחם. לכן חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בתחום על מנת שזו תדע להתאים את שיטת ההדברה לסוג המזיקים תוך התחשבות בתנאי השטח ובמגבלות הקיימות בעת העבודה. במקביל, חשוב לוודא כי החברה פועלת על פי התקנים והוראות הבטיחות בתחום וכי היא משתמשת בחומרי הדברה בטוחים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.
לאלו שיש אלרגיה לעקיצת צרעה המצב הוא הרבה יותר מסוכן ודורש הדברת צרעות באופן מיידי ובטוח.
אל תנסו להתמודד עם קן צרעות לבדכם ואם נתקלתם בריכוז של צרעות בקרבת ביתכם - זה הזמן להתקשר לחברה שמתמחה בהדברת צרעות ולהחזיר את החיים לשגרה!

הדברת צרעות - צרעה גרמנית

הדברת צרעות - מחיר

כשמבצעים הדברת צרעות מחיר ההדברה משוכלל לפי מספר גורמים כגון: מיקום הקן - האם ניתן להגיע לקן בקלות או שצריך סולם או טיפוס לגג ובמקרים מסויימים ניתן להגיע אל הקן רק באמצעות סנפלניג שמייקר את עלות ההדברה, סוג החומר שבו מבצעים את ההדברה, משך האחריות, האפשרות של טיפול נוסף במסגרת האחריות ועוד. בהזמנה של הדברת צרעות מחיר ההדברה הינו חשוב אולם חשוב יותר שהמבצע יהיה מוסמך ואמין ושיהיה זמין במקרה והבעיה לא נפתרה ונדרש טיפול נוסף.

נואשים לפתרון? מחפשים הדברת צרעות? התשובה נמצאת בהישג יד ובלחיצה אחת קטנה - חברת סיטי הדברות מבצעת הדברת צרעות אפקטיבית ויעילה. התמחות מיוחדת של הדברת צרעות בכל איזור המרכז והסביבה. אנו מכירים היטב את האויב מולו אנו מתמודדים ויודעים באלו כלים לחסל את המפגע. הצרעות עוברות אצלנו הדברה מקצועית וממוקדת כך שאפשר להתפטר מהם אחת ולתמיד ולזכות לתנאי חיים טובים באמת. אנו מבטיחים אחריות מלאה על תוצאות העבודה שלנו.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות