הדברת פשפש המיטה

לא נעים לגור עם פשפשים ובודאי שלא בתוך חדר השינה שלנו. כאשר אנחנו מגלים אותם בסביבתנו הקרובה או יותר נכון נעקצים מהם - אנו מרגישים מאוימים וחוששים לישון בביתנו שאמור להיות מקום בטוח עבורנו ועבור ילדנו. איך אפשר להיפטר מפשפש המיטה? למה הם מגיעים? ומי עושה הדברת פשפש המיטה בצורה הכי מקצועית? כל התשובות וכל המידע על הדברת פשפש המיטה ניתן לקרוא כאן.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה - תיאור
השאלה החשובה הראשונה כשאנו מדברים על פשפשים הוא להגדיר במה מדובר. "הכר את האויב" כך נאמר בשפה המקצועית כאשר הכוונה היא שיש צורך להכיר את הגורם מולו אנו נערכים לידי קרב. ובכן, מדובר בחרקים קטנים מאד, בעלי צורה אובלית מארכת ופחוסים מאוד כך שהם יכולים להיחבא בכל סדק או חריץ קטן והם יודעים לנצל זאת היטב. הם מתחבאים בחריצי המיטה ובקפלים של המזרון, בחיבורים של רגלי המיטה, מאחורי התמונות בחדר, בחריצים של הפנלים בחדר ואפילו בתוך שקעי החשמל בחדר. צבעם של הפשפשים הוא חום בהיר עד אדמדם ואורכם מגיע עד לאורך של חצי ס"מ. תקופת חיותם של הפשפשים היא בערך שנה ותוך פרק זמן זה הם עוברים את כל התהליך של גדילה והתרבות כאשר בכל שלבי הגדילה הם ניזונים מדם. מה שאומר הוא שגם הפשפשים הקטנים עוקצים אותנו ומוצצים את דמנו.

היסטוריה
עוד בהיסטוריה הרחוקה היה נפוץ המנהג של האצילים שבו הם נותנים לעבדים או המשרתים לישון במיטתם לפני שהם נשכבים לישון מתוך כוונה שהפשפשים ימצצו את דמם של העבדים או המשרתים עד שובע ולא יגעו לאחר מכן באותו אציל. פשפשי המיטה היו נפוצים מאוד בשנים עברו והשיא של המפגע הזה היה בזמן מלחמת העולם השנייה שבה החיילים סבלו קשות ממזיק זה ובנוסף גם בתי המלון ברחבי העולם סבלו מנחת זרועו של פשפש המיטה. עם תחילת השימוש בחומרי הדברה מסוג DDT חלה ירידה משמעותית בתפוצתם של פשפשי המיטה בעולם אולם במהלך השנים עם השימוש הגדול בחומרי ההדברה הם החלו לפתח עמידות לחומרים אלו ובשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בתפוצת פשפשי המיטה בעולם ובארץ.

הדברת פשפש המיטה - איתור מקומות

כיצד נדבקנו בפשפש המיטה
פשפש המיטה יכול להגיע אלינו בכמה צורות כאשר הדרך הכי פופולרית היא לינה מחוץ לבית. כאשר אחד מבני הבית לן במקום אחר וזה יכול להיות אכסניה או אפילו בית מלון מהודר ככל שיהיה ומדוע? אם החפצים של הדייר הקודם ששהה לפניכם באותו החדר היו נגועים אז הפשפש התנחל באותו החדר וכשהדייר עזב ואתם נכנסתם לאותו החדר הוא פשוט עבר אל המזוודה שלכם. דרך נוספת של הידבקות הוא דרך השכנים שלכם. אם בדירה הסמוכה אליכם יש נגיעות של פשפש המיטה אזי רוב הסיכויים שהם יעברו אליכם והם עושים זאת בקלות יחסית דרך צינורות החשמל ודרך חריצים בקירות המשותפים.

כיצד מזהים שיש לנו פשפש המיטה בבית?
כאשר אנשים מרגישים סימני עקיצה על גופם לוקח להם זמן להבין שעקיצות אלו לא נבעו מהפרעושים שעל חיות המחמד שלהם או מיתושים שעפו ונכנסו לתוך הבית אלא מגורם אחר והחשש הוא שאלו פשפשי המיטה. אם כך, כיצד נוכל לזהות שאלו אכן עקיצות של פשפש המיטה? סימני הזיהוי להמצאותם של פשפשי המיטה הם:

1. העקיצות מתרחשות בלילה ולא ביום.

2. ישנם כ 4-6 סימני עקיצות לערך על הגוף והם מרוכזים אחד ליד השני.

3. ישנם סימנים בצורת נקודות קטנות של דם קרוש בצבע שחור על הסדינים.

4. ניתן לבצע חיפוש מדוקדק בקפלי המזרן וחריצי המיטה למציאת נשלים או את הפשפשים עצמם.

איתור פשפש המיטה
הדברת פשפש מיטה - עקיצות

לכל אלו שלא חוו עקיצות כדאי לדעת כי מציצת הדם על ידי פשפש המיטה עלולה להיות דבר מאד לא נעים, מדובר בגרוד קשה מאד שגורם לתחושה לא נוחה ולפעמים אפילו עד לרמה אלרגית של נפיחות. אנשים רבים דואגים האם פשפש המיטה יכול להעביר מחלות והתשובה היא שלא, הם אינם ידועים כמעבירי מחלה אך עם זאת הם פוגעים מאד באיכות החיים וגם משפיעים על היגיינה לא נאותה. זאת סיבה מספיק טובה מדוע להתייחס למפגע ברצינות וברגע שמתגלה חשש רצוי להזמין חברת הדברה ולבצע הדברת פשפש מיטה בהקדם האפשרי. כבר ברגע הראשון שבו מזהים בבית את פשפש המיטה או חשש להימצאותו חשוב להזמין מדביר מומחה על מנת לאבחן את החרק ולדעת איך לטפל בו. אסור להשהות את הטיפול של הדברת פשפש מיטה כי החרק עלול להתרבות במידה כזו שיהיה קשה מאוד להיפטר ממנו. הגורם המקצועי שיכול לבצע הדברת פשפש המיטה הוא חברת הדברה מקצועית שיש להם את הכלים והיכולת להתמודד מול המפגע ולטפל בפשפשי המיטה בצורה אפקטיבית ויעילה.

חשוב לבחור מדביר מוסמך ומקצועי לביצוע הדברת פשפש המיטה כי הפשפשים נוטים להסתתר ולא תמיד קל למצוא אותם ולזהות היכן הם מתרכזים ומהיכן הם חדרו אל תוך הבית. הדברת פשפש המיטה איננה דבר פשוט כלל וכלל, אלו יצורים עמידים וחזקים למרות ממדיהם הקטנים והיותם כמעט בלתי נראים - כושר ההישרדות שלהם ראוי בהחלט לציון. מכיוון שפשפשי המיטה מתחבאים בחורים ובסדקים של הבית ואלו מקומות שקשה לחדור עם חומרי ההדברה ולכן יש צורך במדביר מומחה שידע איך להגיע אליהם גם אל תוך אותם החריצים והמקומות שבהם הם מתחבאים. הדברת פשפש המיטה נחשבת לתהליך ארוך משום שבדרך כלל צריכים לחזור על פעולת ההדברה פעם אחת נוספת כדי להשיג תוצאה מלאה.

הדברת פשפש מיטה - עקיצות

נואשים לפתרון? מחפשים הדברת פשפש המיטה? התשובה נמצאת בהשג יד ובלחיצה אחת קטנה - חברת סיטי הדברות מבצעת הדברת פשפש המיטה בצורה אפקטיבית ויעילה. התמחות מיוחדת של הדברת פשפש המיטה בכל אזור המרכז והסביבה. אנו מכירים היטב את האויב מולו אנו מתמודדים ויודעים באלו כלים להתגונן מול המפגע. פשפש המיטה עובר אצלנו הדברה מקצועית וממוקדת כך שאפשר להתפטר ממנו אחת ולתמיד ולזכות לתנאי חיים טובים באמת. אנו מבטיחים אחריות מלאה על תוצאות העבודה שלנו.

הדברת בתים

הדברת בניינים

הדברת בניני מגורים

הדברת מסעדות

הדברת חנויות

הדברת מפעלים

הדברת מוסדות

הדברת טרמיטים

הדברת פרעושים

הדברת קרציות

הדברת נמלים

הדברת תיקנים

התקשרו כעת
בחר גודל פונט
הפעל ניגודיות